Galatasaray’dan Donk için sürpriz karar

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Koray Günter’in sakatlığı sonrasında Ryan Donk’un takımda kalması yönünde rapor verdi. Riekerink’in bu karararının arkasında ise oyuncuya beklenen tekliflerin gelmemesi gerçeği var.

 Galatasaray’dan ayrılması beklenen Hollandalı Ryan Donk için sürpriz bir karar alındı. Sarı krımızılıların teknik direktörü Riekerink, Koray Günter’in sakatlığı sonrası Donk’un takımda kalabileceğini belirtti. Defans hattında Koray’ın sakatlığı sonrası Salih Dursun ve Ryan Donk’tan birinin takımda kalması yönünde rapor vermesi beklenen başarılı teknik adamın tercihini Donk’tan yana kullandığı aktarıldı. Hollandalı futbolcuya ciddi bir teklifin gelmemesi ve oyuncunun yıllık maaşının başka bir takıma transfer olmasını imkansız hale getirmesinden dolayı Riekerink ve yönetimin Hollandalı oyuncuyu takımda tutacağı ifade edildi. Salih Dursun’un ise Süper Lig kulüplerinden ciddi teklifler aldığı aktarılırken başarılı oyuncunun kiralık olarak gönderileceği öğrenildi.

Updated: 22 Temmuz 2016 — 11:34

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle