Bedava Smart spor ve lig tv izlemek

Bedava Smart spor ve lig tv izle

Günümüzde spora olan ilginin artmasıyla bundan yararlanmak isteyen yayın ve yayıncı kuruluşların sayısı da artmıştır. Bir çok yayın kuruluşunun rekabet içinde olduğu spor müsabakası yayınlama işinde yayın hakkını para verip alan kanallar sizlere maç imkanı sunar ve izleyicileri kendilerine çekmeye başarır. Bu kanallar yayınladıkları spor müsabakaları ile izleyicilerine iyi bir hizmet sunan kanallardır. Bu kanallar arasında Türkiye’de en önemli 2 kanal vardır. Bu iki kanal; Smart Spor ve Lig TV kanallarıdır. Yazımın kalan kısmında sizlere bu kanallar hakkında bilgiler verip bu kanallarını nasıl izleyebileceğinizi anlatacağım.

Smart Spor

Smart Spor D smart sisteminin bir kanalıdır. Smart Spor’un bu kadar ünlü olmasındaki en büyük etken en iyilerin karşılaştığı Şampiyonlar Ligi ve Uefa Avrupa Ligi’nin yayınını yapmasıdır. Bu turnuvalarda Türk takımlarının da yer alması Türk seyircileri bu kanala çeken bazı etkenlerdendir. Smart spor kanalını izlemek paralıdır bu yüzden sadece D smart üyeliği olanlar Smart Spor kanalınız izleyebilirler ama D smart spor üyeliği olmayanlar da üzülmesin yazımın ilerleyen kısımlarında sizlere bedava Smart Spor izlemeyi anlatacağım.

Lig Tv

Lig Tv birçoğumuzun bildiği gibi Türkiye Futbol Ligi ve Türkiye Basketbol Ligi’ni yayınlayan bir yayıncı kuruluşudur. Bu iki ligin başka kanalda yayınlanmayıp sadece Lig Tv de yayınlanması onun önemini arttıran etkenler arasında. Lig Tv Digiturk üyeleri tarafından paralı bir şekilde izlenebiliyor. Digiturk kuruluşu arada sırada bazı kampanyalar yapmaktadır bu kampanyaları takip ederek siz de ucuz bir şekilde Digitürk üyeliği sahibi olabilir ve evinizden Lig Tv izleyip spor müsabakaları keyfini çıkarabilirsiniz. Ama digitürk üyeliği olmayanların da üzülmesine gerek yok yazımın kalan kısmında sizlere bedava Digitürk izlemeyi anlatacağım.

Yazımın bu kısmında sizlere bedava canlı maç izle seçeneği olan Lig tv ve Smart Spor kanallarını nasıl bedava veya daha az maliyetle izleyebileceğiniz anlatacağım. 3-4 kişi birleşerek D Smart ve Digitürk üyeliği alabilirsiniz bu şekilde Smart Spor ve Lig Tv kanallarının internet sitelerine girerek üyeliklerinizi yazarak maç izleyebilirsiniz ve maaliyeti de düşürüp maç izleyebilirsiniz.

Diğer bir yöntem ise maç yayını yapan siteleri ziyaret ederek Lig tv izle canlı maç izle ve Smart spor izle seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu siteler size maç izletme amacıyla kurulmuştur sadece Smart Spor veya Lig tv değil başka kanallarda yer alan spor müsabakalarını da size sunan bu siteler sizlere bedava canlı maç izleme şansı sunuyor. Bu sitelerin sayısı bir hayli fazladır bu yüzden çakma ve amacına uygun olmayan sitelerde piyasada dolaşmaktadır. Siz de bu siteler arasında en iyi siteyi arıyorsanız Taraftarium24 sitesini sizin için önerebilirim Taraftarium 24 yayın sitelerinde en çok bilineni ve neredeyse her maça yayın açan bir yayın sitesidir.
Updated: 28 Ağustos 2016 — 16:51

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle