Şifresiz Smart Spor Nasil İzlenir?

Şifresiz Smart Spor
Lig maçlarının şifreli olması üzerine artık Avrupa maçlarının da şifreli bir şekilde Smart Spor’dan yayınlanması oldukça can sıkıcı bir durum haline gelmiş gibi görünmektedir. Hal böyle olunca da birçok kullanıcı alternatif yollar ile şifresiz canlı maç izleme yolunda arayışlardadır. Smart Spor’un tüm Avrupa ön maçları, hazırlık maçları ve Avrupa maçlarının yayın hakkını elinde bulundurması doğrultusunda genel olarak bu maçları ücret karşılığında izlemek durumunda kalmaktayız. Üstelik de lig maçları ile aynı platformda yayınlanmadığından dolayı tuttuğumuz takımın maçları için iki farklı yayıncı kuruluştan yararlanmak zorunda kalıyoruz hali ile bu da maddi anlamda bir yük oluşturmaktadır.

Baktığımız zaman genel olarak şifresiz Smart Spor izlemek Lig Tv izlemeye oranla daha az uğraştırıcı görünmektedir. Bunun en önemli sebebi ise Avrupa maç yayınlarını diğer bazı yurtdışı kanallarında ücretsiz olarak veriliyor olmasıdır. Türkiye ligi maçları genel olarak Avrupa kanallarının dikkatini çekmediğinden ve çok fazla popüler olmadığından dolayı tek bir yayıncısı olarak Lig Tv karşımıza çıkarken aynı durum Smart Spor için geçerli değildir. Çünkü gerek Şampiyonlar Ligi gerekse de Avrupa Ligi maçları birçok farklı ülke kanalarından şifresiz olarak yayınlanmaktadır. Bunun en iyi örneği olarak da Arap, Azeri ve Rus kanallarını gösterebiliriz. Bu ülkelerin şifresiz maç yayınlayan kanallarını kendi uydumuz üzerinden rahatlıkla izleyebilmekteyiz. Bunun dışında internet üzerinden de bu kanalların canlı yayınları verilmekte olduğundan dolayı sorunsuz bir şekilde televizyondan izler gibi canlı ve şifresiz takip edebilmekteyiz. Bu durum Smart Spor için geçerlidir ancak Lig Tv için böyle bir durum söz konusu değildir. Üstelik izlemiş olduğumuz yabancı kanallar genelde kendi ülkelerine yayın yaptığından dolayı farklı dilde spikerler ile maç yayını vermektedir ancak doğrudan Smart Spor’u bu uydu kanallarından izleme şansımı yoktur. Bu da bazı futbol izleyicileri tarafından sorun yaratabilmektedir.

Ben yine de Türkçe spiker ile Smart Spor izlemek istiyorum diyorsanız ücretsiz Lig Tv izleme yolları ile aynı taktikleri uygulamanız gerekecektir. Yani bazı kullanıcıların evlerindeki ya da internetlerindeki ücretli yayınları diğer kullanıcılar ile paylaşması sonucunda ortaya çıkan canlı ve ücretsiz şifresiz maç kanalları izleme yöntemini kullanmanız gerekmektedir. Hali ile bu da donma, takılma ve reklam gibi sorunları karşınıza çıkarabilir. Daha sağlıklı olması açısından VLC player ve Sopcast gibi uygulamalar ile bu maçları sorunsuz bir şekilde Smart Spor gibi izleyebilirsiniz. Böylelikle Türkçe spiker sorununuz çözülmüş olacaktır ancak yayın kaliteniz düşecektir. Benim için önemli olan yayın kalitesi ve donmadan takılmadan sorunsuz izlemek diyorsanız da yabancı uluslararası kanalların kanallarını takip etmenizde fayda olacaktır. Bu doğrultuda kendi seçiminizi yaparak rahatlıkla ücretsiz ve şifresiz Smart Spor ile Avrupa maçlarını izleme keyfini yaşayabilirsiniz.
Updated: 24 Ağustos 2016 — 00:46

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle