Smartspor İnternet Üzerinden Kesintisiz İzle

Takip etmek istediğiniz, Türk takımların veya yabancı takımların UEFA Avrupa ligi, UEFA Şampiyonlar ligi yahut lig maçlarını kanalların şifre koyması sebebiyle ya da kanalların maç linklerinin yayınlamaması nedeniyle Smart Spor, 2011 yılında yayın hayatına başlayan spor kanalıdır.UEFA Avrupa ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını canlı olarak yayınlamaktadır.Kesintisiz yayın politikasını misyonu haline getirmiş Smart Spor internet yayıncılığı dahilinde faliyetlerine devam etmektedir.Sunucularını Türkiye’de barındırdığını bildiğimiz Smart Spor‘a giriş için DNSadresinizi değiştirmeniz gerekmemektedir.Smart Spor özellikle futbol severlerin yoğun ilgi gösterdiği bir kanaldır olarak bilinmekte ve futbol severlerin her daim kesintisiz yayın politikası sayesinde ilgisini çekmeyi başarmış kalitesini her geçen gün arttırmıştır. HD yayın olanağını da sunan Smart Spor kanalının ayrıcalıklı özelliklerinden biri olarak göze batmaktadır. Reklam politikası dahilinde kullanıcılarını bunaltmayan uzunlukta ve göze batmayacak yerleştirmesi sayesinde tamamiyle kullanıcı dostu olduğunu ifade edebiliriz. Smarttürk WebTV nin uzantısı olan Smartspor’a erişebilmek eskisinden oldukça daha kolay! Çünkü Windows Sürümü ve Android Sürümü hizmeti sunan Smarttürk WebTV, kullanıcıların hem bilgisayar, hem tablet, hem de telefondan bağlanabilme özelliği sayesinde yayınların takipçisi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.Windows Sürümü dahilinde Smarttürk, Tv izleme Programı, Maç İzleme Programı, Hatta Film İzleme Programı, Kısaca Smarttürk Eğlence Kutusu. Aradığınız herşey burada, bir arada.Android Sürümü dahilinde 450’ye yakın yerli, yabancı TV kanalına ulaşabilirsiniz.Maç izleyicileri için de kolaylık sağlayan Smarttürk ekibinin bizler için sunduğu hizmet aşşağıda listemizde yer almaktadır.

·             Uefa Şampiyonlar Ligi

·             Uefa Avrupa Ligi

·             İngiltere, İspanya, Almanya, İtalya, Fransa, Hollanda, Brezilya, Arjantin, Portekiz lig ve kupalarının canlı maç yayınları, Milli Maçlar, Türk ve Avrupa Takımlarının hazırlık maçları.

·             Formula 1 yarışları ve tekrarları

·             Nba ve Euroleuge karşılaşmaları

·             Moto GP yarışları

·             WWE, Smackdown

·             At yarışları

·             Wimbledon, Roland Garros tenis karşılaşmaları

SmartSpor’u takip edebilmek için sistem gereksinimleri mevcuttur.Minimum sistem gereksinimlerini karşılayan sisteme sahipseniz Smartspor uygulamasını rahatlıkla indirebilirsiniz.

-Windows XP / Vista / 7 / 8 (32bit & 64bit)

-25 MB HDD Alanı (100 MB önerilir)

256 MB RAM (1GB ve üstü önerilir)

Aktif İnternet Bağlantısı

Smartspor’u izlemek için; smart spor izle
Sadece bunlarla kalmayıp, maç yayınlarını her zaman takip edebilmeniz için sizlere güncel haberleri de doğru ve güvenli bir şekilde aktarıyor, bu içeriklerden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Bu sayede sizlerde her zaman başarı elde edebilecek ve futbol’a olan düşkünlüğünüzü arttırabileceksiniz. Bedava maç izlemek için sizlerde her zaman bizi takipte kalın !
Updated: 3 Ağustos 2016 — 23:53

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle