Tabletten Lig Tv İzlemek

Tabletten Lig Tv İzlemekTeknolojinin gelişmesi ile birlikte artık akıllı cihazlar sürekli çoğalmakta ve evdeki yerlerini yoğun bir şekilde almaktadır. Son yıllarda laptop ve akıllı telefonlar ile birlikte artık her evde bir de tablet bulunduğundan bahsedebiliriz. Bu doğrultuda birçok kişi Lig Tv maçları başta olmak üzere Avrupa liglerini de tabletten izlemek istemektedir.

Tabletten maç izlerken televizyondan daha fazla zevk almak mümkündür. Daha rahat bir oturuş biçimi sunmasından ve taşınabilir olmasından dolayı tabletten lig tv izlemek çoğu kişinin tercihi haline gelmiş bulunmaktadır. Rahatlığı bir kenara bırakırsak da genel olarak tabletten lig tv izleyen çoğu kimse o an için herhangi bir yerleşke bulamadığından dolayıdır. Çok rahat bir şekilde seyahatte yoldayken tabletinizi açıp maçları izlemeniz mümkündür.

Tabletten lig tv izlemek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan birisi de hiç kuşkusuz internet paketi harcamasıdır. Eğer mobil hattınız ile canlı maç izlemek isterseniz doğal olarak paketinizin de çok yüksek kapasiteli olması gerekmektedir. Ortalama bir maç 2 GB kadar download yaptığından dolayı internet paketinizin tamamı ya da büyük miktarı maç esnasında bitebilir. Eğer faturalı hat kullanıyorsanız da tabletten lig tv izlerken sürpriz faturalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu anlamda kablosuz ağ edindiğiniz takdirde hiç kuşkusuz tablette maç izlemek çok daha eğlenceli ve masrafsız olacaktır. Teknolojinin gelişmesinden dolayı artık şehirler arası birçok otobüs kablosuz ağ özelliği sunmakta olduğundan dolayı yolculuklarınız daha sınırsız ve kapasitesiz geçebilir.

Ücretsiz bir şekilde tabletten smart spor izlemek istiyorsanız tabletten kullanabileceğiniz yegane program Periscope olacaktır. Çok kısa süre içerisinde uygulamayıp Google Play ya da App Store’dan indirebilirsiniz. Daha sonra yeni kayıt ya da Facebook yolu ile uygulamaya giriş yapıp rahat bir şekilde maçınızı izleyebilirsiniz. Ancak genel olarak popüler canlı maçlar için açılan yayınlar daha fazla olurken Avrupa ligleri ve fazla takip edilmeyen maçları Periscope’da bulmak zor olabilir. Tabletten lig tv izlemek için ise Periscope son derece caziptir. Özellikle de derbi ve önemli maçlarda genelde birçok yayıncı bulunmakta ve on binlerce kişi maçı buradan takip etmektedir. Bunun dışında eğer ücretli bir şekilde izlemek isterseniz Digitürk Play’in tablet uygulamasını da indirebilirsiniz. Ancak bu uygulama ile maçları izlemeniz için belirli bir ücreti ödemeniz gerekmektedir. Şu an için Digitürk Play abonelikleri yıllık 500 TL’nin üzerinde bir miktarda satılmaktadır. Ancak bu üyeliğiniz olsa dahi eğer internet paketiniz sınırlı ise yine ek bir masraf ödeyebilirsiniz.

Periscope ve Youtube gibi doğrudan pratik lig tv izleme kanalları dışında tabletinizden tarayıcı yolu ile de lig tv izleyebilirsiniz. Bunun için de Google Chrome vb. bir tarayıcıdan rahatlıkla canlı maç linkleri arayabilir ücretsiz bir şekilde maçı takip edebilirsiniz. 
Updated: 14 Ağustos 2016 — 12:47

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle