D-SMART BEDAVA İZLEMEK

Futbol severlerin her hafta heyecanla takip ettiği lig maçları Lig Tv kanalı üzerinden ücretli olarak yayınlanmaktadır. Her hafta milyonlarca kişinin para ödeyerek izlediği bu maçlara verilen paraları hesaplamaya kalksak bir yılda Türkiye’nin mali sorununu çözecek paralar ortaya çıkıyor. Çok yüksek rakamlara denk gelen maç izleme ücretleri çoğu insanın canını en çok sıkan nokta olarak göze parçıyor. Lig Tv kanalına ek olarak D-Smart kanalının da ücretli maç yayınına başlaması, Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçlarını para karşılığında yayına açması bir soun yetmezken ikinci bir sorun olarak beliriyor. Peki ama D-Smart bedava nasıl izlenir? D-Smart bedava izlemek için ne yapmanız gerek?

              AVRUPA LİGİ ve ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARINI BEDAVA İZLE

D-SMART BEDAVA            D-Smart kanalından ücretli olarak yayınlanan Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçları belkide en zevk aldığımız futbol kulvarlarını oluşturuyor. Daha önceleri bu maçların belirli kanallar üzerinden ücretsiz verilmesi çok ama çok iyi oluyordu ancak D-Smart kanalının bu maçları alması ve ücretli yayınlaması bu zevkimize zincir vurdu. Peki ama bedava D-Smart nasıl izleyebiliriz?

            Sitemiz sizler için çalışan, ücretsiz maç yayını yapan kanallar ile donatılmış bir şekilde hizmet vermektedir. Öyle ki bünyemiz altında onlarca canlı maç yayını yapan, D-Smart kanalını ücretsiz olarak sizlere veren kanallar bulunmaktadır. Bu kanallar aracılığı ile Smart Spor üzerinden ücretli yayınlanan maçları bedava izleyebiliyorsunuz. Peki ama bunun için ne yapmamız gerek diyorsanız anlatalım:

I.      Bedava D-Smart izlemek için öncelikle sitemizi ziyaret etmeli ve ilgili alanlara bakmanız gerekmektedir. Eğer bu yazıyı okuyorsanız zaten sitemizde bulunuyorsunuz demektir. Tek yapmanız gereken canlı maç yayını yapan kanallar listesine tıklamak olacaktır.
II.   Canlı maç yayını izle butonları üzerinden herhangi bir futbol maçını canlı olarak veren yayına bakabilirsiniz. Buradaki kanalların her birinin canlı D-Smart yayını yapması ve sizlere ücretsiz D-Smart imkanı vermesi en önemli özellik olarak ön plana çıkmaktadır.
III.D-Smart izlemek için sitemizde onlarca kanal bulunmaktadır. Bu kanallardan herhangi birini seçebilir ve Avrupa Ligi ile Şampiyonlar Ligi maçlarını izleyebilirsiniz. Peki sitemiz sizlere sadece bu imkanları mı tanımaktadır? Hayır!

            Sitemiz üzerinden aynı zamanda canlı Lig Tv yayını da izleyebilirsiniz. Kanallar listemizde bulunan ve yayın hayatına yıllar önce başlayan, bu alanda yeterince tecrübesi bulunan kanallar sizlere ücretsiz Lig Tv izleme imkanı vermektedir. Bu kanallar sayesinde bedava Lig Tv izleyebilir, her hafta yayınlanan lig maçlarını bedava olarak takip edebilirsiniz.

            Sitemiz üzerinden sadece Lig Tv ve D-Smart yayınlarına erişim sağlanmamaktadır. Aynı zamanda Tivibuspor kanallarında yayınlanan maçlar da sizlere ücretsiz olarak verilmektedir. Bu sayede Tivibu kanalı üzerinde yayınlanan maçlara bedava olarak erişim sağlayabilir, donmadan, kesintisi ve yüksek çözünürlükte maç izleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden maç izlemek işte bu kadar basit. Sizler de canlı maç izlemek istiyorsanız sitemiz üzerinden tüm kanallara erişim sağlayabilirsiniz.

Updated: 1 Eylül 2016 — 13:38

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle