SMARTSPOR İLE D-SMART İZLEMEK DAHA AVANTAJLI

SMARTSPOR İLE D-SMART İZLEMEK DAHA AVANTAJLICanlı maç yayını yapan kanallardan biri olan ve her geçen gün izleyici kapasitesini artıran D-Smart, geçtiğimiz yıllarda Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarını bünyesi altına aldı. Bu neticede artık verdiği maçların her biri ücret karşılığında izleyicilere sunuldu ve ücret ödemeyenlere katı kurallar uyguladı. Bu kurallar dahilinde maç izlemek ve kısıtlanma hissetmek en akıl almaz durum olarak karşımıza çıktı. Bizim gibi sömürüye karşı olan ve izleyicilere bedava maçlar sunmak isteyen yayıncı kuruluşlar yeni sistem ve uygulamalara imza attı. Bu uygulamalar artık bedava D-Smart izleme imkanı vermektedir. Sen de bizim sitemizi seç ve D-Smart izle. Ayrıca Smartspor ile D-Smart izlemek daha avantajlı bir konuma getirildi. Bunun için:

Web sitemiz, sizler için birçok yayın kanalını bir araya getirdi. Türkiye’de bulamayacağınız bir sisteme sahip olan sitemizde onlarca kaliteli yayın kanalını bulabilirsiniz. Her kanal kendi alanında isim yapmış ve belli imkanları taşıyan özelliklere sahiptir. Bu sayede izleyeceğiniz yayınların daha kaliteli olacağından emin olabilirsiniz. Web sitemizi seçmeniz sizlere birçok konuda avantaj sağlayacaktır. Bunları maddeler halinde sizlere verelim:

·        Web sitemizi seçerek saatlerce farklı yayın aramanıza gerek kalmayacaktır. Bu sayede izlediğiniz maçın hiçbir yerini kaçırmayacak ve son derece keyif alacaksınız.

·        Uzanarak ve istediğiniz pozisyonda maç izleyebileceksiniz. Aynı zamanda istediğiniz her yerden de maç izleyebileceksiniz. Web sitemiz ve içerisinde bulunan tüm kanallar mobil ve tablet ile uyum içerisinde çalışmaktadır. Bu sayede artık yatarken, tuvaletteyken, tatildeyken veya farklı bir yerdeyken bu maçları takip edebileceksiniz. Tüm fırsatlar bizim tarafımızdan sizlere verilmiştir.
·        Web sitemizde bulunan kanalların her biri Lig Tv, Tivibu ve D-Smart yayını yapmaktadır. Bu kanallardan birini seçmek sizlere istediğiniz maçları izleme fırsatı verecektir. Aynı zamanda yabancı liglerde oynanan maçları da burada bulunan kanalları seçerek takip edebilirsiniz. Bu sayede kuponlarınızın son durumunu güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

Smartspor kanalı bildiğiniz gibi D-Smart’ın özel bir kanalıdır. Bu kanal üzerinde binlerce canlı maç yayını ücretli olarak gösterilmektedir ancak bizim sistemlerimiz sayesinde artık bu maçlar ücretsiz bir hale getirilmiştir. Sizler de D-Smart izlemek için bu kanalı bünyemizden seçebilir ve dilediğiniz maçı seyredebilirsiniz. Aynı zamanda Smartspor kanalı Tivibu ve Lig Tv yayını da yapmaktadır. Böylece her maçı bu kanalı seçerek izleyebilirsiniz. Kullanımı tamamen sizlere bırakılmıştır. Sen de web sitemize gir ve ücretsiz Smartspor izle. UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçlarını sakın kaçırma.

Kullanıcılarımızı memnun edebilmek adına web sitemize birçok kanalı sabitledik. Buradaki herhangi bir kanalda sorun oluşursa diğer bir kanala saniyeler içerisinde geçiş yapabilirsiniz. Böylece izlediğiniz maçların büyük bir bölümünü kaçırmamış olur ve son derece keyifli maçlar izleyebilirsiniz. Bu konuda işlevimizin büyük olduğunu ve rakiplerimiz tarafından örnek alındığımızı belirtmek isteriz. Siz de bizi seçebilir ve en kaliteli maçları donmadan izleyebilirsiniz. Donmadan canlı maç izle ve takımının maçlarından kendini mahrum bırakma. 
Updated: 24 Eylül 2016 — 15:47

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle