Bein Sports 3 izle

Bein Sports 3 İzleme Seçenekleri

Bein Sports 3 izle

Türkiye’deki futbol ligi olarak tanınan Süpertoto Süper Lig, pek çok takımı ev sahipliği yapıyor. İzlemesi keyifli birbirinden heyecanlı maçların oynandığı bu ligdeki karşılaşmalar Türkiye’deki milyonlarca taraftar tarafından takip ediliyor. 2001 senesinden itibaren Lig Tv kanalında yayınlanan Süpertoto Süper Lig maçları ücretli olarak izleyicilere ulaştırılıyordu. Son dönemlerde sahip değiştiren kanal faaliyetlerine devam ediyordu. 2001 senesinden bu yana birçok teknolojik değişime de uğrayan Lig TV kanalı faaliyetlerine farklı bir yol seçerek devam etme kararı aldı. Kanalın yeni sahipleri kanalda İsim değişikliği politikası uygulama kararı aldıktan sonra Lig TV artık yayınlarını Bein Sports ismiyle vermeye başladı.


Milyonlarca taraftarın futbol maçlarına aynı hızla ulaşabilecekleri Bein Sports izle politikasında herhangi bir strateji değişikliği yapmadığı gibi ücret artışına da gitmemiştir. Yani kanalın yalnızca ismi değişmiş oldu. Artık Türkiye’deki ligleri ve dünya çapında oynanan maçları Bein Sports sayesinde izleyiciler takip edebilecekler.

Bein Sports Türkiye İzleme Seçenekleri
Bein Sports kanalının Türkiye’deki izleme seçenekleriyle taraftarlara hızlı ve kesintisiz bir biçimde izleme olanakları sunuluyor.

Online Bein Sports İzleme Seçeneği
Online Bein Sports sitelerinin hepsinde yer verilen Bein Sports izle seçeneğiyle taraftarlar Türkiye’de ve dünya çapında yapılan bütün maçlara dair yayınları online olarak takip edebilir ve sitelerin yer verdikleri bu kanallar aracılığıyla maçlar canlı olarak izlenebilir. Lig maçlarının tamamına yer verilen kanaldaki maçlar online siteler aracılığıyla taraftarlara Full HD izleme imkanlarıyla sunuluyor.

Televizyondan Bein Sports İzleme Seçeneği ve Frekans Ayarları
Televizyon başından maçları takip etmek isteyen taraftarlar için ilk olarak isim değişikliği politikası izleyen Lig TV kanalı bırakılarak Bein Sports izle kanalına ait olan frekanslar ayarlanmalıdır. Frekans ayarı yapmayan kullanıcılar herhangi bir maç izleme imkânına sahip olamayacaktırlar. Bein Sports kanalının frekans ayarlamaları için Turksat 4A’da kullanılacak ayarlar;

Frekans Ayarlaması: 11676
Sembol Oranı: 24444
 Polarizasyon Seçimi: V (Dikey)
 FEC Ayarı: ¾
 Kapsama Seçimi: Batı

Verilen frekans değerlerinin doğru ayarlanması halinde Bein Sports kanalı canlı olarak televizyondan da izlenebilecektir. Faaliyete devam eden ve yalnızca isim değişikliği politikası uygulayan Lig TV artık Bein Sports adıyla izleyicilerin karşısında olacaktır.
Updated: 27 Şubat 2017 — 14:45

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle