2018 Dünya Kupasi Elemeleri Burada

2018 Dünya Kupasi Elemeleri Burada
2018 Dünya Kupası eleme mücadeleleri başladı ve büyük heyecan tüm dünya ülkelerini sardı. Bildiğiniz gibi 9 Haziran, 10 Haziran ve 11 Haziran 2017 günleri eleme gruplarında 6. Mücadeleler yaşanacak ve ülke takımları birbirlerine karşı çok ciddi kıyasıya mücadele içerisine girecekler. Özellikle bizi ilgilendiren ise I Grubu. Avrupa Elemeleri I Grubu maçında bu kez A Milli takımımız Kosova deplasmanına gidecek ve 8 olan puanını 11 yapmaya çalışacak. Bildiğiniz gibi bizim grubumuzda Hırvatistan lider konumda bulunuyor. Hemen arkasından İzlanda geliyor. Üçüncü sırada ise Ukrayna takımı bizimle eşit puanda bulunuyor. Buradan kesinlikle galibiyet ile dönmemiz gerekiyor. Peki siz bu maçı nasıl seyredeceksiniz?

FIFA 2018 Elemelerinde Heyecan Sürüyor

FIFA 2018 elemelerinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor ve takımlar oldukça ciddi bir şekilde mücadele içerisine giriyorlar. Gruplarda çok ciddi karşılaşmalar oynanacak. Özellikle bizim grubumuzda lider Hırvatistan’ın 13 puanı bulunuyor. İzlanda ise 10 puan ile 2. Basakta. Aramızda sadece 2 puan fark var ve bu kapanabilir bir fark. Bu nedenle bu mücadele Kosova takımını yenmemiz ve puanımızı 11 yapmamız gerekiyor. Bunun yanında İzlanda takımının da yenilmesi gerekiyor. Böylece çok daha rahat bir şekilde 3.lük koltuğuna oturabiliriz. Ayrıca bununla birlikte diğer gruplarda da izlenebilir maçlar oynanacak. Örneğin Almanya kendi grubunda bu haftaya kadar sadece 1 gol yedi ve karşılığında 20 gol attı.
Tüm milli takım mücadeleleri bazı ücretli kanallar tarafından ekranlara getirilecek. Kesinlikle bunları izlemek için onlara ihtiyaç duyacaksınız. Bazıları da kanallarda yayınlanmayacak. Peki siz bunları nasıl seyredeceksiniz? Hangisini izlemek istediğinize karar verdiniz mi? Eğer maçları sonuna kadar takip etmek ve dilediğiniz gibi zaman geçirmek isterseniz, öncelikli olarak bizim platformumuzdan faydalanabilirsiniz. Burada dilediğiniz her maçı seyredebilir ve harika zaman geçirebilirsiniz. Peki ama bunu nasıl yapabileceğinizi biliyor musunuz?

Milli Maçlar Bedava

Tüm milli maçların bedava olarak ekranlara gelmesini ister misiniz? Eğer bunu isterseniz hemen şimdi platformumuzdan kendinize göre bir kanal açmanız gerekiyor. Eğer bu kanallardan hangisini açmanız gerektiğini bilmiyorsanız, hemen şimdi yazımızı sonuna kadar okumalısınız. Artık sizin için bedava ve kaliteli bir şekilde yayın yapacak olan kanalı kullanıyor olacaksınız.

Buradaki kanallar arasında kalitesiyle ön plana çıkan Taraftarium24’dür. Çok fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Hiçbir zaman sorun yaşanmamaktadır. Kesinlikle memnun kalacağınız şekilde yayın yapacaktır. Artık istediğiniz gibi her maçı takip edebilecek ve harika zaman geçireceksiniz. Eğer siz de bunu istiyorsanız, hemen Taraftarium24 kanalını açabilirsiniz. Telefonlarla uyumludur. Ayrıca bilgisayar, televizyon ve tablet de uyumlu olduğu diğer cihazlardır. Artık maç seyretmek ve harika zaman geçirmek sizin için çok daha harika olacaktır. Buna emin olabilirsiniz. Hiçbir maç donmayacak ve kesintisiz bir şekilde seyredeceksiniz. Full HD yayın yapacak olması da en önemli özelliklerinden yalnızca biridir. 
Updated: 9 Haziran 2017 — 17:53

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle