Dsmart Spor İle Kupa Heyecanına Ortak Olun

Size özel olarak hazırladığımız yayınlarda birçok yeniliği bu sezon ile birlikte sunmaya devam ediyoruz. Artık ayrıcalıklı hizmetlerimizden sonuna kadar faydalanabilmeniz çok daha kolay oluyor. Bugüne kadar bilgisayardan izlediğiniz yayınları artık telefonunuz ve tabletlerinizden izlemeye başlayabilirsiniz. Birçok ayrıcalığı size ilk olarak ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu şekilde ayrıcalığa da sadece siz sahip olacaksınız. Dsmart Spor izle kanalını bulunduğunuz her yerden izleme imkanına kavuşacaksınız. Bu şekilde maç kaçırma sorununa kökten çözüm bulmuş oluyoruz. Gün için telefonlarınızı daha aktif kullanmaya hazır olun. Premium kanalları da ücretsiz olarak hizmete aldığımız için 24 saat kesintisiz izlemeye telefondan da başlayacaksınız.

Telefon Ve Tabletlerinizden Maç Keyfi

Birçok zaman özelliklede takımınızın maçları olduğu akşamlar bulunduğunuz veya gitmek zorunda kaldığınız yerler canınızı sıkıyor olabilir. Mücadeleleri bundan sonra kaçırmayacak olmanız bir yere gitme konusunda da size engel olmayacak. Gittiğiniz her yere maçlarda beraberinizde gelecek. Hemen telefonunuzdan bu muhteşem anlara ortak olabileceksiniz. Telefondan maçları izlemek için sitemize bağlanabileceğiniz gibi mobil uygulamayı indirerek te yapabilirsiniz. İki yılda gayet başarılı ve istikrarlı çalışmaktadır. Dsmart Spor seyret özelliğinde bir başka kanal daha bulma imkanı yoktur. Telefondan yaptığınız tüm işlemleri tabletlerinizden de gerçekleştirebileceksiniz. Bu sayede maç izlediğiniz ekranı büyütmüş olacaksınız. Daha da büyütmek istediğinizde ise televizyonlarınız devreye giriyor.

Dev Ekranda Maç İzleme Fırsatı

Karşılaşmaları ne kadar büyük ekranlarda izlerseniz o kadar kalitesi ve keyfi yükselmektedir. Bunun bilincinde olan ve bu şekilde izlemek isteyen futbol severlere bir güzel haberimiz daha var. Artık televizyonlarınızdan kanallarımızı takip edebileceksiniz. Bu özellik sayesinde maç keyiflerinizi yaşamak istediğinizde herhangi bir cihaz kullanmayacaksınız. Kumandanız dünyanın kapılarını aralamak için size yetecek. Büyük ekran için gerekli olan yüksek çözünürlük miktarını da sağlamakta zorlanmıyoruz. İzleyeceğiniz maçı hangi araçla izliyor olursanız olun bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Farklılıkların ve kalitenin adresinde buluşun. Kalitenin vazgeçilmez ve tek adresinde dilediklerinizi yapabileceksiniz. Takımınızın maçlarını dev ekranda izlerken görüntü kalitesini de unutmadık. Televizyona özel Full HD yayınları sizin için hazırladık. İzlemeye başladığınız bütün maçlarda son düdüğe kadar bu niteliğe sahip olabileceksiniz.

Updated: 23 Eylül 2017 — 13:05

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle