Anadolu Efes – Büyükçekmece Canlı Maç İzle 30 Ekim 2017

Süper Toto Basketbol ligi normal sezon dördüncü hafta kapanış mücadelesi için takımlar bir araya geliyor. Avrupa kupasında temsilcimiz Anadolu Efes zor günlerden geçerken aynı durum lig mücadelelerinde de devam ediyor. Üç hafta geride kalırken almış oldukları sadece bir galibiyet bulunuyor. Konuk edecekleri Büyükçekmece takımı da neredeyse aynı durumdadır. Sadece bir galibiyet fazlalığı ile bir sıra üstte bulunuyor. Anadolu Efes – Büyükçekmece Canlı Maç İzle 30 Ekim maçı aynı zamanda puan cetvelinde son iki sırayı paylaşan iki takımın karşı karşıya gelmesi olacak. Bütün basketbol severleri nasıl bir sonuç alınacağını bekliyor.

“ANADOLU EFES EVİNDE BU SEFER KAZANACAKTIR”

Ev sahibi ekip ne kadar zor günlerden geçiyor olsa da iç sahada bu duruma bir son vermek isteyecektir. Kazanmayı başarmaları halinde alacakları iki puan onları biraz da olsa üt sıralara yükselmeyi başaracak. Anadolu Efes – Büyükçekmece Canlı Maç İzle 30 Ekim mücadelesi le birlikte iki takımda bir çıkış yakalamak istiyor. Ev sahibi takım buna daha yakın.

Maç Tarihi: 30.10.2017

Maç Saati: 19.00

Updated: 30 Ekim 2017 — 10:09

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle