İzlanda – Kosova Canlı Maç İzle 09 Ekim 2017

Eleme guruplarında verilen mücadelelerin ardından birçok takım son maç öncesinden guruptan çıkabilmeyi ve çıkamamayı garantiledi. Bu karşılaşmada bir garantileyen ve bit garantileyemeyen takımın mücadelesi olacak. Kosova milli takımı geride kalan dokuz haftada sadece bir puan toplayabilirken ev sahibi İzlanda bu maçların altısını kazanarak on doku puan toplamayı başardı. İzlanda – Kosova Canlı Maç İzle 09 Ekim mücadelesinin mutlak favorisi de sizin de tahmin edeceğiniz gibi İzlanda olacak. Ev sahibi akım guruptan çıkabilmeyi garantilemiş olmasına rağmen puan kaybetmesi halinde ve rakiplerinden bir tanesinin üç puan kazanması onları ikinci sıraya itecek. Buda dünya kupasına doğrudan değil bir elem daha oynayarak katılmalarını gerektirecek.

“İZLANDA KAZANACAĞI MAÇA ÇIKIYOR”

Ev sahibi takım çıkmayı garantilemiş olmasına rağmen bahsettiğimiz nedenlerden dolayı ikinci çıkma ihtimali var. Bu durumla karşılaşmamak için kazanmak zorunda. Rakibinin bu maçta Kosova olması onlar için oldukça şanslı bir durum olacak. İzlanda – Kosova Canlı Maç İzle 09 Ekim mücadelesinden istedikleri üç puanı kolaylıkla alabileceklerdir.

Maç Tarihi: 09.10.2017

Maç Saati: 21.45

Updated: 9 Ekim 2017 — 10:58

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle