Kasımpaşa – Niğde Belediye Canlı Maç İzle 24 Ekim 2017

Kupa mücadeleleri hızlanıyor. En alt kademeden başlayan eleme maçları süper lig takımlarına kadar geldi. Büyük takımlar oynamaya başlayacak. Kasımpaşa süper lig forması altından her zaman önemli başarılara imza atmış bir takım olarak karşımıza çıkıyor. Keyifle seyredeceğiniz mücadelenin hiçbir anını kaçırmak istemeyeceksiniz. Kasımpaşa – Niğde Belediye Canlı Maç İzle 24 Ekim günü heyecan verici oyunların oynanacağı maçta kazanan takım ev sahibi olmasına kesin gözü ile bakılıyor. Konuk Niğde buraya gelene kadara iyi bir oyun sergilemeyi başarmış olsa da buradan çıkma ihtimalleri oldukça zor görünüyor.

“KASIMPAŞA KALİTESİNİ GÖSTERECEKTİR”

Önceki sezonlardan bugüne oyuncuların kalitesi ile adından hep söz ettirmiş olan akım yine kazanmak istiyor. Mücadeleyi kazandıktan sonra tur atlayarak yukarılara doğru çıkmak istiyor. Kasımpaşa – Niğde Belediye Canlı Maç İzle 24 Ekim günü ilk defa kupa mücadelesi için sahada olacak takım farklı kazanma ihtimali dahi bulunuyor. Böylelikle bir güç gösterisi de yapmış olacaklar. Futbol severlerin keyifle izleyeceği bir maç olacak.

Maç Tarihi: 24.10.2017

Maç Saati: 17.00

Updated: 24 Ekim 2017 — 10:20

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle