Real Sociedad – Espanyol Canlı Maç İzle 23 Ekim 2017

La liga heyecanı kıyasıya biçimde sürüyor. Dokuzuncu haftanın kapanış mücadelesinde iki takımda üç puan alabilmek için önemli mücadeleler gösterecekler. Ligin orta sıralarında bulunan iki takımında galibiyete ihtiyacı bulunuyor. Kazanmaları halinde iki sıra birden yükselecek ev sahibi takımı karşı mutlaka kazanması gereken bir Espanyol bulunuyor. Doksan dakika boyunca yıldız oyuncuların birbirlerine karşı gösterecekleri mücadele neticesinde daha çok gol atmayı başaracak takım sahadan galibiyetle ayrılmayı başaracak. Real Sociedad – Espanyol Canlı Maç İzle 23 Ekim günü oynanacak mücadele önce nefesler tutuldu. Taraftarlar stadyuma çok büyük sayılar ile gelirlerken sahadaki destek çok yüksek olacak.

“BÜYÜK HEYECAN YAŞANACAK”

Doksan dakika boyunca iki takımında kazanma arzusu neticesinde futbol severleri çok çekişmeli anlar bekliyor. Kazanan takımın önemli bir üstünlük elde edeceğini ön görmek hiç zor olmayacak. Real Sociedad – Espanyol Canlı Maç İzle 23 Ekim maçında iki takımında kaliteli oyuncuları ile gol bulmasını bekliyoruz. Karşılıklı olarak atılacak bu goller neticesinde oyun seyir zevki yükselecek.

Maç Tarihi: 23.10.2017

Maç Saati: 21.00

Updated: 23 Ekim 2017 — 10:34

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle