Bursaspor – Göztepe Canlı Maç İzle 18 Kasım 2017

Milli takımlar arasının tamamlanması ile takımlar lig heyecanında yeninden kendilerine yer bulmaya başladılar. Maçları izleyenlerin memnun kalacağı üstün pozisyonları karşınızda göreceksiniz. İki akımda kazanmak için sahaya çıkacak. Verilecek mücadele son derece büyük oluyor. Bu heyecanı sizlerde kaçırmamalısınız. Bursaspor – Göztepe Canlı Maç İzle 18 Kasım mücadelesi üç puan için olacak. Göztepe üst sıralardaki konumunu korumak istiyor. Bunun için bu sene düşüş yaşayan Bursaspor takımını yenmek istiyor. Kazandıkları takdirde yakın rakipleri puan kaybettiği için üst sıralara yerleşmeyi başaracaklardır. Kaliteli heyecanlar sizleri ile buluşurken faydalanacağınız avantajlar da sürekli olarak yükseliyor.

“GÖZTEPE DEPLASMANDA KAZANACAKTIR”

Seyirci desteği ile Bursaspor önemli bir iş çıkarmak istiyor olsa da başarmaları gereken durum bir hayli zor olacaktır. Rakip doksan dakika boyunca diri kalmayı başardığı için zafer elde etmek konusunda sorun yaşamayacaktır. Bursaspor – Göztepe Canlı Maç İzle 18 Kasım mücadelesinde karşılıklı olarak atılacak goller bekliyor olsak ta kazanan takım konuk Göztepe olmaya çok daha yakındır. Mücadeleden galip gelmeleri durumunda önemli bir farkı da elde etmiş olacaklar.

Maç Tarihi: 18.11.2017

Maç Saati: 14.00

Updated: 18 Kasım 2017 — 13:02

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle