Göztepe – Akhisar Belediye Canlı Maç İzle 25 Kasım 2017

Ev sahibi Göztepe sezon başında yakaladığı başarıyı devam ettirmek istiyor. Bu nedenle sahada güzel bir futbol ortaya koymak için oynayacak. Takım iç saha maçlarında çok daha iyi performanslar göstermeyi başardığı için kazanma ihtimali yüksek olacak. Ancak rakip hiç küçümsenmeyecek kadar iyi futbol oynuyor. Adından söz ettirmeyi başaran hizmetler ekranlara gelirken büyük heyecanların sahibi olacaksınız. Birbirine komşu iki şehrin mücadelesinde oldukça etkileyici anlar izleyici ile buluşacak. Bu önemli anları kaçırmak istemeyenler için maçı naklen olarak sunuyoruz. Heyecan dolu bir doksan dakika Göztepe – Akhisar Belediye Canlı Maç İzle 25 Kasım maçında sizleri beklerken bu yüksek heyecana ortak olun.

“GÖZTEPE SEYİRCİSİ KARŞISINDA KAZANACAKTIR”

Tempolu oyun anlayışları ile oldukça önemli performansları sahada sergileyecek olan takımların keyif dolu futbolunu izlemek için sizlerde geç kalmamalısınız. Göztepe – Akhisar Belediye Canlı Maç İzle 25 Kasım mücadelesinde birden fazla gol atılacağına kesin gözü ile bakıyoruz. İki takımda tempolu oyunlarının karşılığını goller ile alacaktır. Sahada güzel bir oyun olacak.

Maç Tarihi: 25.11.2017

Maç Saati: 14.00

Updated: 25 Kasım 2017 — 13:21

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle