Zenit Basket – Tofaş Canlı Maç İzle 08 Kasım 2017

Guruptan çıkma mücadeleleri tüm hızı ile devam ediyor. İzleyenlerin memnun kalacağı oyunlar sahada ekranlara geliyor. Basketbol severlerin keyifle takip edeceği bir mücadele daha olacak. Sizleri bekleyen bu heyecan tufanını kaçırmamalısınız. Son derece keyifli ve haraketli geçecek maç için bütün hazırlıklar tamam temsilcimiz zorlu bir deplasmana çıkıyor olmasına rağmen sahadan kazanarak ayrılmak istiyor. Bunun için bir haftadır çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden takımın alacağı merakla takip ediliyor. Zenit Basket – Tofaş Canlı Maç İzle 08 Kasım karşılaşmasında Tofaş takımının puana ihtiyacı olması nedeni ile galibiyete daha çok ihtiyacı bulunuyor.

“TOFAŞ ZORLU DEPLASMANA ÇIKIYOR”

Gurupta alınacak her puan çok önemli olurken bu deplasmandan alınacak puan çok daha büyük bir önem taşıyor. Takımların ortaya koyacağı performans basketbol severler güzel zaman sağlayacakken kaybeden için kötü bir sonuç olacak. İki takımda Zenit Basket – Tofaş Canlı Maç İzle 08 Kasım mücadelesinin ardından sahadan mutlu ayrılmanın planlarını yapıyor. Ev sahibi takım biraz daha şanslı olsa da ümitler korunuyor.

Maç Tarihi: 08.11.2017

Maç Saati: 20.30

Updated: 7 Kasım 2017 — 10:20

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netspor izle ,d-smart izle ,Smartspor izle


DMCA.com Protection Status
beIN Sports Türkiye izle, Canlı Maç izle, Lig tv izle © 2017 Taraftarium24 | beIN Sports izle | Sitemap | bein sports izle